Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
1:06 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Запальнички


     Запальнички – повсякденний атрибут багатьох людей, навіть тих, які не палять. Цей сувенір нагадає про Вас та Ваш бізнес у руках або на столі Вашого постійного партнера чи клієнта. Реклама на запальничках – ефективний спосіб повідомити про Вашу компанію. Запальнички бувають пластикові та металеві, механічні (кремнієві) та електричні. Є кілька варіантів нанесення логотипу на запальничку – тамподрук або ж гравірування (металеві).

     Нанесення логотипу (в деяких випадках - зображень) на запальнички здійснюється двома способами:
  • Тампонний друк - одна з передових технологій друку, що дозволяє наносити зображення на пластикову, металеву і дерев'яну запальничку. Особливо відзначимо, що тампонний друк надовго зберігає барвистість вашої сувенірної продукції.
  • Лазерне гравірування дозволяє наносити зображення на металеві запальнички. Зрозуміло, такий спосіб нанесення логотипу на поверхню запальнички дорожче, ніж тампонний друк. Однак не варто забувати, що металеві запальнички займають особливу нішу представницької сувенірної продукції, яка презентується тільки діловим партнерам і клієнтам компанії.