Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
12:53 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Бланки


     Бланки - швидко розвиваються у діловому суспільстві, давно стали невід'ємною частиною компанії, важливим елементом корпоративної етики, невід'ємною частиною фірмового стилю. Фірмові бланки, в основному, використовуються для ділового листування, для комерційних пропозицій, для бухгалтерських документів, а так само для внутрішньої документації. Стандартний розмір бланків це формат А4 (210х297 мм). Рекомендується виготовляти фірмові бланки у відповідності з корпоративним стилем компанії, але можливий і індивідуальний дизайн. Так само, крім, логотипу радимо обов'язково вказувати реквізити компанії, які дозволять зв'язатися з представниками компанії, дізнатися місцерозташування підприємства та іншу інформацію. Наше видавництво виготовляє це вид ділової поліграфії двома способами: перший це офсетний метод, у випадку, коли тираж більш 250-400шт, другий - лазерний метод друку, коли тиражі незначні. 

Яка оптимальна кількість для виготовлення бланків?

Оптимальна кількість, що б виготовити фірмові бланки - це офсетний спосіб при тиражі більше 1000шт. Найбільш правильні кількості для друку такі: 1000шт, 2000шт, 4000шт, 6000шт, і т.д. Ці тиражі найбільш оптимальні (без обрізки), які розкладаються на А2 форматі . Найдорожчим складовим в офсетній поліграфії є ​​папір.

 

На яких видах паперу можна надрукувати фірмові бланки?

Друк фірмових бланків можна здійснювати на декількох видах паперу: офсетному, крейдованому глянцевому або матовому, а також на ексклюзивних дизайнерських паперах. Є ще різновид виготовлення бланків на самокопірі.