Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
2:18 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Мобільний стенд Pop-Up

     Pop-Up стенд - найпопулярніша серед  великих мобільних виставкових конструкцій. Стенд має низку незаперечних переваг - значні розміри зображення, модульність і мобільність, легкість збірки і транспортування, можливість зміни зображень. Найчастіше стенди Рop-Up застосовують для оформлення виставкових експозицій. Ці конструкції гнучкі в застосуванні, придатні до багаторазового використання і дуже легко транспортуються. При цьому, використовуючи Pop-Up стенд для оформлення виставкової експозиції, Ви зберігаєте можливість поділу її на зони.

Основні переваги Pop-Up стенда:
  1. Простота складання. Стенд Поп-Ап швидко і легко встановлюється, а фотопанелі, оснащені з магнітною стрічкою фіксуються протягом декількох секунд. Всю конструкцію мобільного стенду Pop-Up можна розібрати і зібрати вручну без інструментів.
  2. Портативність. Стенд Pop-Up є портативним, а його упаковка для транспортування - бокс на колесах. Дозволено до перевезення будь-якими видами транспорту. Об'ємне зображення. Несуча конструкція мобільних стендів Pop-Up виконана таким чином, що зображення на фотопанно набуває об'ємний, тривимірний вигляд.
  3. Кріплення фотопанелей без стиків. Завдяки високоточним технологіям виготовлення панелей і несучих конструкцій мобільних стендів Поп-Ап зображення виходить цілісним з практично непомітними стиками. 
У комлект входить каркас стенда, світильники 2 шт., транспортувальна сумка на колесах.  Довжина буває 2.8 м або 3.8 м. Висота 2.3 м.


Схема стенда Pop-Up