Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
1:50 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Буклет

 
     Буклет - це поліграфічна продукція, віддрукована на одному аркуші, сфальцьована зазвичай в декілька паралельних згинів, без шиття. Буклет є одним з самих використовуваних видів рекламної поліграфії. 
Більшість рекламних буклетів включають: візуальний ряд, інформаційний блок, який описує продукцію, контактну інформацію. Професійно складений буклет несе в собі приховане послання до споживача.
При створенні буклету важливо пам'ятати про презентабельність дизайну — красиве художнє оздоблення, сучасні й оригінальні матеріали напевно привернуть увагу споживача. Використання в дизайні елементів фірмового стилю виділить буклет серед поліграфічної продукції конкурентів.  Для розробки буклета необхідні: логотип, контактна інформація, графічні матеріали (слайди, фото, кліпарти), текстова інформація.
      Буклет повинен містити якомога більше необхідної інформації про товар (послуги). Інформація має бути викладена лаконічно і в доступній формі. Ілюстрації й таблиці повинні органічно доповнювати текст. Правильно складений буклет містить відповіді на основні питання, які можуть виникнути у вашого потенційного клієнта.

Буклет — методи фальцювання(згин)
  • фальцювання гармошкою (кожен подальший згин направлений в бік, протилежний попередньому);
  • фальцювання серветкою (згини направлені в один бік, використовується для рекламних листків, проспектів, путівників).
  • Буклет — види

  • формат А4 - з двома фальцами (згини);
  • формат А3 - з одним фальцем;
  • формат А4 - багатосторінковий буклет.

  • Це загальноприйняті види, але можливі різні варіації. Все залежить від бажань і фантазії замовника. Також можна виготовляти буклети з вирубкою, кашируванням, ламінуванням, повним або вибірковим УФ-лакуванням, тисненням, конгревом або покриттям офсетним лаком