Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
1:39 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Штендер


     Штендери - виносні рекламні щити, які встановлюються в безпосередній близькості від місць продажів. Рекламний штендер один з найдешевших і рентабельних рекламоносіїв.

Переваги використання штендера: 

 • Невеликі розміри 
 • Зручність при транспортуванні  
 • Вартість виготовлення рекламного щита невисока  
 • Застосування як зовні, так і всередині приміщення
 • Мобільність при перестановці
 • Жорсткість виробу захищає від вандалів.

  

   Основні цілі при установці штендера: 

 •  Як покажчик на місце розташування магазину, ресторану, офісу 
 •  Як інформація про акції, ціни, курс валют. 

 Популярні розміри штендерів:

 1. 0,60* 1,00м.
 2. 0,60*0,80 м.
 3. 0,60*1.20м.
 4. 0.60*1,30м.


   Види штендерів: 

 1.  Т-подібний 
 2.  А- подібний 
 3.  Прищіпка 
 4.  Штендер Quick Change.


Т-подібний-односторонній, або двосторонній штендер. Використовується як для внутрішньої, так і  для зовнішньої установки. Має металевий каркас з опорами. Поверхностью для зображення служить оцинковане залізо, ПВХ, або композит. Легкий і практичний.  

А-подібний-односторонній, або двосторонній штендер. Використовується для зовнішньої і внутрішньої установки. Відмінно переносить кліматичні зміни. Має металевий каркас, досить легкі і відносно компактний. Встановлюється поблизу від місця розташування торгової точки, кафе, банку і т.д. Поверхностью для зображення може служити оцинковане залізо, ПВХ, або композит.

Штендер-прищіпка-односторонній, або двосторонній штендер. Сама конструкція штендера, за своєю формою нагадує скріпку, за що й отримала таку назву. Міцний і вельми легкий вид рекламоносія. Зображення монтується на площину, підвішену до верхньої частини конструкції. Матеріалом поверхні для зображення може служити оцинковане залізо, ПВХ, композит.

Штендер Quick Change-односторонній, або двосторонній штендер. Один з найдорожчих, але в теж час самий презентабельний вигляд рекламоносія в даній категорії. Може встановлюється як в приміщенні, так і поза ним. Для виготовлення використовується алюмінієвий профіль з установкою Click (Клік) системи. Завдяки чому, при необхідності, можна з легкістю зробити заміну зображення. Враховуючи невелику вагу конструкції, досить легкий і простий у використанні.


         Вибір типу штендера залежить, в першу чергу, від місця його розташування: зовні або всередині приміщення. При вуличному розміщенні найкращий варіант - купити А- подібний штендер у вигляді "розкладачки".