Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
1:45 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Електронне табло курсів валют

   

  Електронне табло курсів валют призначені для інформування про поточні котирування валют. Табло курсів валют встановлюються як на вулиці, так і в приміщеннях банків та обмінних пунктів. Кількість одночасно відображення валют може бути від 1 до 8 залежно від моделі. За бажанням клієнта можливе розміщення додаткової інформації: час, дата, температура, біжучий рядок. Управління табло здійснюється за вибором замовника за допомогою бездротового пульта управління або персонального комп'ютера. Табло курсів валют нашого виробництва вигідно відрізняється наявністю спеціальних спецефектів, що привертають увагу.
     У вуличних табло курсів валют можуть використовуватися світлодіоди з різною яскравістю світіння. Яскравість світіння світлодіодів визначається залежно від зовнішньої освітленості місця установки.
     Живлення електронних табло здійснюється від мережі змінного струму 220В / 50Гц і не вимагає додаткових пристроїв для підключення. У разі відключення зовнішнього живлення всі значення курсів валют і призначені для користувача налаштування зберігаються в незалежній пам'яті електронного табло. Ассортиментний ряд табло курсів валют має великий вибір. Базові моделі мають однобічне виконання, але можливе виготовлення табло в двосторонньому вигляді.

Основні технічні характеристики
• Висота символів - за узгодженням із Замовником;
• Яскравість - 0,5 ... 3 Кд;
• Колір індикації -червоний, зелений, синій
• Кут огляду - 120 °;
• Діапазон робочих температур - 30 ... +55 ° С.

Термін експлуатації табло обміну валют - не менше 10 років.
На всі виготовляються табло обміну валют надається гарантія 12 місяців з подальшим сервісним обслуговуванням протягом усього терміну експлуатації виробу.