Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
2:15 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Ручки


     Ручки - це не просто канцелярський предмет, який ми використовуємо в повсякденному житті. Це також потужний і ефективний рекламний інструмент, який допоможе Вам якісно і швидко проінформувати велику аудиторію людей з необхідною інформацією. Ручки з логотипом стануть чудовою прикрасою офісу компанії, витримуючи корпоративний стиль.
Тампонний друк робить можливим друк на ручках, запальнички, брелоки, пляшкові пробки, кришки банок, одноразовий посуд, парфумерну упаковку, відеокасети, компакт-диски, корпуси приладів, значки, тенісні м'ячі та інші невід'ємні дрібниці настільки різноманітною життя. Мінімальний тираж - 100 штук.

Переваги тампонного друку:

1. Економічна обгрунтованість.
Обумовлюється відносної недороговізна фарби і невеликих затрат часу і коштів на виготовлення форми.
2. Компактність
Тамподрук ідеальний варіант для нанесення логотипу на малогабаритну продукцію. Наприклад, друк на ручках, запальничках або ялинкових іграшках без неї не може обійтися.
3. Широкий діапазон колірної гами
Основна фарба для тамподруку не є похідною трьох основних кольорів, як в принтері або офсеті, тому тамподрук дозволяє наносити зображення будь-якої колірної гами. Фарба підбирається виходячи з цільового призначення, наприклад, для пластику, скла або іншого матеріалу. Незважаючи на індивідуальний підбір фарби тамподрук наноситься пошарово, тобто кожен колір - окремо.