Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
12:33 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Реклама у кінопалацах


     Реклама у кінопалацах - добре зарекомендований на Заході та досить новий для вітчизняного рекламного бізнесу спосіб реклами в мережі кінотеатрів "Кінопалац"

Ролики на кіно-екрані

     Перш за все, це демонстрація роликів на великому екрані перед початком сеансів. Видовищність, якісний звук, відсутність відволікаючих чинників і позитивний настрій глядача перед переглядом фільму забезпечують максимальний успіх такого виду реклами. У кінотеатрах "Кінопалац" Львова, Києва та Донецька додатковою перевагою є наявність DVD-проектора, що дозволяє демонструвати ролики на окремих сеансах і в конкретні дні. Завдяки цьому, не потрібно перегонка на кіноплівку, що дорого і довго.

Ролики на ТВ-моніторах
     Демонстрація роликів на ТВ-моніторах у холі кінотеатрів мережі "Кінопалац". У кожному кінотеатрі мережі працюють монітори, на яких демонструються анонси майбутніх прем'єр. Увага глядача концентрується на найяскравіших моментах з фільмів, завдяки чому виникає підвищена сприйнятливість до рекламної інформації. Позитивно діє і той фактор, що в очікуванні сеансу глядач зазвичай нудьгує, тому уважно стежить за інформацією на моніторах.

Зовнішня реклама
     Зовнішня реклама, яка включає в себе розміщення Вашої реклами на сіті-лайтах, сіті-форматах, постерах, розтяжках, плакатах і банерах в холі по всій мережі "Кінопалац". Таким чином, ви отримуєте можливість провести централізовану рекламну кампанію у всіх містах мережі "Кінопалац".

Реклама на квитках
     Реклама на квитках. Пропозиція дійсна в кінотеатрах "Кінопалац" у містах Львів, Київ, Харків і Донецьк. Перевага такого виду реклами в тому, що разом з квитком кожен відвідувач кінотеатру отримує і рекламне повідомлення, а оскільки глядачі, зазвичай, уважно розглядають квитки, то гарантована висока ефективність цього способу.

Семплінг
     Семплінг (розповсюдження зразків товару споживачам безкоштовно або на пробу) і презентації у залах кінотеатрів, а також вечірки і промо-акції. Приємний настрій, в якому перебуває глядач при відвідуванні кінотеатру, переноситься і на продукцію або бренд, який демонструється в кінотеатрі. В майбутньому вони асоціюються саме з добре проведеним вечором, таким чином створюється імідж компанії.

Реклама в буклетах
     Крім того, реклама в буклетах "Кінопалац - Київ" і "Кінопалац - Львів", "кишенькового" формату (80х280), де анонсуються кінопрем'єри місяця, поширити поліграфії (листівок, буклетів) на барі і касі з кожним купленим квитком.