Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
2:08 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Горнятка


     Горнятка  – досі традиційний, однак не менш ефективний і красивий спосіб розміщення реклами. Горнятко з корпоративною символікою може зайняти чільне місце на виставковому стенді, стати приємним призом для учасників рекламної акції, а також пам'ятним сувеніром для Ваших ділових партнерів та клієнтів.  Основний размір нанесення на горнятці 8х6 см. Інші разміри нанесення і ціна на них обговорюются окремо.  Ціна на друк на чашках сильно залежить від кількості.

Використовується дві технології нанесення зображень на горнятка:

     Метод термо-сублімаційного друку. Сублімаційний друк застосовується при нанесенні будь-якого повноколірного зображення на горнятко правильної циліндричної форми, поверхня якого має спеціальне лакове покриття для друку. Спочатку зображення в дзеркальному вигляді друкується сублімаційними чорнилами на папері. Потім такий друк переноситься на горнятко методом термопереносу. Метод термо-сублімаційного друку дозволяє наносити зображення на горнятка від 1 екземпляра.
    Деколь. Перевагами деколю є невелика ціна при великих тиражах та висока зносостійкість зображення, яке не вицвітає, не стирається навіть після великої кількості мийок в посудомийній машині. Зображення для деколю друкується на спеціальному папері, потім  відмочується та переноситься на  поверхню горнятка. На останньому етапі горнятко з деколем запікається при надвисоких температурах (понад 800 градусів). Зображення деколю може бути глянцевим або матовим.Вартість друку на горнятках.