Вітаю Вас Гість
Вівторок
2021-03-09
12:28 PM

Компанія "Браво"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Об'ємні букви


     Об’ємні букви - дуже часто використовуються в зовнішній рекламі, це найбільш поширена технологія виготовлення рекламних вивісок. Вони можуть бути у вигляді букв, цифр, логотипів компаній, різних розмірів від найменших до декількох метрів у висоту. Виготовляються об'ємні символи з металу, пластика, дерева. Об'ємні світлові елементи можуть мати внутрішнє або зовнішнє підсвічування. На сьогоднішній день об'ємні символи є одним з найефективніших видів зовнішньої реклами,  вони швидко привертають увагу.

Типи об'ємних букв:
  1.       Плоскорельєфні,
  2.       Об'ємні,
  3.       Світлові
     Плоскорельефна буква -робиться із пластику ПВХ товщиною від 3 мм до 6 мм. Лицьова сторона затягується фоном з плівки вибраної замовником, на зворотному боці клеяться кілочки.
     Об'ємна без підсвічування -робиться із пластику ПВХ товщиною від 3 - 6 мм. Обод букви виготовляється товщиною 40 - 60 мм і затягується плівкою. Лицьова сторона затягується фоном з плівки, обраного замовником.
     Об'ємна з підсвічуванням - низ букви робиться з пластика ПВХ товщиною від 3 - 6 мм. Обод букви виготовляється товщиною 60 мм і затягується плівкою. Лицьова сторона з молочного акрилу 3 - 4 мм і затягується світлопропускної плівкою, обраної замовником. Всередині букви монтуються лампи та ін.
Варіанти об'ємних букв:

Буква объемная без подсветки
Буква об'ємна 
без підсвітки


  Буква объемная с включенной подсветкой
Буква об'ємна 
з підсвіткою

Буква объемная с подсветкой неоном
Буква об'ємна 
з неоновою підсвіткою
     Буква об'ємна 
   з світлодіодною
   підсвіткою